ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokejová knihovna

Čekání na zlato

10. 10. 2006 - Dnešním dnem se pouštíme do nové série článků na našem webu, tentokráte jde o pracovně nazvanou rubriku "Knihovna hokejového fanouška". Jako první přírůstek do naší knihovny si představíme horkou novinku z nakladatelství Starý most s.r.o. 120 stránkovou publikaci autorů Petra Flachse, Josefa Pšeničky a Jiřího Orny vycházející pod názvem Čekání na zlato aneb historie ledního hokeje v Plzni. Album imaginárního hokejového fanouška. Kniha přináší jen malý zlomek z obrovského množství dochovaných dokumentů a fotografií, které dokládají historii nejpopulárnějšího plzeňského sportu. Takhle nějak by mohlo vypadat album, které začal sestavovat plzeňský fanoušek na konci 19. století a v jeho práci pokračovali příslušníci dalších generací.

Čekání na zlato aneb historie hokeje v Plzni

Do svého alba si vylepovali fotografie, novinové výstřižky, vstupenky, programy a další zajímavosti ze života plzeňských hokejistů. Album neobsahuje podrobnou historii plzeňského hokeje, statistiky ani přesné tabulky. Přináší spíše vzpomínky na okamžiky, které dokázaly vyvolat výbuchy euforie nebo smutku. Vzpomínky na ty, kteří psali dějiny hokeje na plzeňských kluzištích i stadionech.

Zdroj: marken.cz

Související články:
Zápasy Jardy Pouzara - Nikdy se nevzdat (06.09.2007)
Dynastie Holíků (21.04.2007)
Vyšla Ročenka 2005-06 (27.11.2005)
| Autor: Randys | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1274 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.