ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokej mag@zín

ČT bude natáčet seriál z hokejového prostředí!

26. 01. 2005 - Nový český seriál, který nese název "Ledová Arena", se zrodí v liberecké multifunkční hale. Producenti seriálu si Arenu Liberec vybrali jako ideální prostředí pro natáčení nového desetidílného seriálu, který divákům odhalí životní příběhy hráčů, trenérů a ostatních osob, které se pohybují v prostředí současného českého i zámořského hokeje.

Projekt, který vzniká v koprodukci České televize, společnosti Luxor film a společnosti J.B.J., bude mít premiéru na našich obrazovkách na podzim roku 2006. O tom, kdo ztvární hlavní roli v desetidílné Ledové Aréně, nemají zatím producenti jasno. Jedním z vážných adeptů na titulní roli je Martin Dejdar. Jisté ovšem je, že se v seriálu objeví Ondřej Vetchý, který ztvární jednu z vedlejších rolí. Producenti seriálu dokonce uvažují i o tom, že během čtyřtýdenního natáčení v Areně Liberec osloví některé hráče místního klubu Bílí Tygři, kteří by mohli v chystaném projektu sehrát menší role.

První záběry z nového seriálu natočí filmaři v aréně již v červenci. Arenu štáby opustí začátkem srpna, kdy se zde začne připravovat extraligový tým Bílých Tygrů.

Zdroj: www.arena-liberec.cz

| Autor: *Petr* | Komentářů: 1 | Doporučit | Vytisknout | 478 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2021. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.