ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

DS Czech hockey stars 2001

27. 05. 2005 - V pořadí čtvrté vydání sběratelských hokejových karet pod značkou DS Card collection přináší vůbec nejobjemnější set, který tato společnost vydala. V této sérii také bylo vůbec poprvé v historii českých hokejových karet možné získat podepsanou kartu samotným hráčem a navíc se tu také poprvé setkáváme s kartami, které jsou jedinečně číslovány.

Hokejové karty DS 2000/01

Základním stavebním kamenem celé série je základní set 168 karet s hráči všech extraligových klubů. Na každý tým se opět dostalo jen s omezeným výběrem hráčů.

Libor Zábranský Tomáš Sršeň

Marek Ivan Petr Kořínek

Následuje 16 karet hráčů z Jágr teamu. Tyto karty byly vkládány do balíčků v poměru 1:1,3.

Roman Turek David Volek

Vybraných 9 karet z výše uvedeného setu Jágr teamu se dočkalo i paralelní verze v lesklém provedení. Tyto karty bylo možné nalézt v poměru 1:35 a jsou očíslovány ražbou s čísly od 1-300.

Roman Hamrlík Jan Hlaváč

Na dalších 10 kartách pak nalezneme hráče českého národního mužstva. Tyto karty byly vkládány do balíčků v poměru 1:2. Set byl graficky zpracován ve stejném stylu jako základní set.

Martin Štěpánek Michal Broš

Národní tým se objevil i v "luxusnějším" provedení insertní sady World Champions. Tento miniset o 10 kartách se objevil v balíčcích v poměru 1:9.

Dušan Salfický David Výborný

Dalším minisetem je insertní řada Valuable players, na níž najdeme vybrané "platné" hráče z nejvyšší souteže. Zajímavostí je, že se jedná o jediné karty pod značkou DS, které vyobrazují hráče v dresech týmů z Utkání hvězd české extraligy. Baleno v poměru 1:17.

Vladimír Hudáček Robert Reichel

Tradiční insertní sadou je pak řada Goalies. V ní se dostalo opět na všech 14 týmů a za každý tým je tak na těchto kartičkách po jednom brankáři. Baleno v poměru 1:8.

Jaroslav Kameš Zdeněk Šmíd

Posledním insertním setem s hráči z extraligy je šestice hráčů z extraligy pod názvem Top Stars. Baleno v poměru 1:17.

Petr Čajánek Martin Procházka

Miniset o 2 kartách pod názvem Best of the Best přináší karty Jaromíra Jágra a Dominika Haška. Tyto karty byly vkládány do balíčků v poměru 1:10.

Jaromír Jágr Dominik Hašek

K těmto kartám byla vydána rovněž i paralelní verze, kterou bylo možné nalézt v poměru 1:25. Zde však oproti základní verzi tohoto inzertu nalezneme dokonce karty 4.

Jaromír Jágr Dominik Hašek

I v této sérii si bylo možné zasoutěžit. V balíčcích bylo možné nalézt i 2 tzv. výměnné karty, které byly vkládány v poměru 1:10. Pokud se podařilo nasbírat těchto karet 24, pak je bylo možné vyměnit za jednu z 2 karet paralelní verze signed, která spočívala v podepsané kartě samotným hráčem a číslováním od 1 do 200. Zda se to vůbec někomu povedlo se nám nepodařilo zjistit a zatím jsme se fyzicky s těmito kartami nesetkali.

Dominik Hašek

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 2,31 / Počet hlasů: 45] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 3691 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.