ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokej mag@zín

Fotosoutěž: Rozhodčí v akci

03. 12. 2005 - ARLH ve spolupráci s VybornySport.com a eSports.cz pořádá první ročník fotosoutěže "Rozhodčí v akci". Soutěž je určena celé hokejové veřejnosti, vyjma profesionálních fotografů. Cílem je zachytit rozhodčího v (ne)tradiční akci - signalizace, vhazování, šarvátka, komunikace s hráči apod. Soutěž probíhá od 1.10. 2005 a končí po základní části TELH. Své úlovky zasílejte na e-mailovou adresu foto@arlh.cz. V e-mailu uveďte jméno, příjmení, datum narození, bydliště, místo a utkání pořízení fotografie a pokud možno stručný popisek, který snímek vystihuje.

Požadované parametry fotografií zasílaných v elektronické podobě: Formát jpg s obvyklým poměrem stran (4:3) velikost vět?ího rozměru min. 400 pixelů, velikost obrazového souboru max. 1,5 MB. Panoramatické snímky prosím neposílejte.

Garantované ceny:
1. místo - poukaz na odběr zboží z eshopu ARLH za 3000.- Kč + český reprezentační dres
2. místo - dtto za 2000,- Kč + finský reprezentační dres
3. místo - dtto za 1000,- Kč + ruský reprezentační dres

Jde o originální dresy značky NIKE. Dále porota ocení mimo pořadí dvěma německými a jedním ruským dresem fotografie, které čtenáři nevyberou.

Pozn.: soutěž je určena pro amatérské fotografy, svoje úlovky nám mohou posílat i profesionálové, jejich fotografie budou též zveřejněny, ale jen pro zajímavost, mimo soutěž.

Za organizátory Jan Výborný, VybornySport.com

Průběh soutěže
1. Soutě? bude probíhat od 1.10. 2005 do 28. února 2006. Úkolem soutěžících je vytvořit fotografii na téma "Rozhodčí v akci".
2. Ze všech fotografií vybere porota každý měsíc nejlepší dvě (jednu z TELH a druhou z ostatních soutěží pořádaných ČSLH), které postoupí do závěrečného finále.
3. Ve finále pak z fotografií, které postoupily z každého měsíce, vyberou čtenáři tu, která je nejvíc osloví. Z tohoto hlasování vzejde vítěz a druhé a třetí místo, obě kategorie jsou pro finále společné. Pro každou fotografii v dané fotogalerii lze hlasovat pouze jednou, mnohanásobné hlasování nebude započítáváno (porota si případně vyhrazuje právo fotografii vyřadit ze soutěže). Hlasování ale začne až po skončení základní části TELH, tedy na začátku března 2006.
4. V celém průběhu soutěže budou nejzajímavější snímky zveřejněny na www.arlh.cz a na www.VybornySport.com

Více informací o celé soutěži včetně pravidel a ukázky fotografií naleznete na stránkách Asociace rozhodčích ledního hokeje.

Zdroj: http://www.arlh.cz

| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1016 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.