ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokej mag@zín

Kniha 100 let našeho hokeje pokřtěna

20. 11. 2008 - V úterý 11. 11. 2008 byla pokřtěna zbrusu nová obsáhlá publikace k stému výročí našeho hokeje. Slavnostního aktu se zúčastnili kromě autorů Karla Guta a Jaroslava Prchala i několik hokejových legend Josef Augusta, Jiří Holík, Jiří Holeček, Dominik Hašek, Vladimír Martinec a František Pospíšil. Kniha provází čtenáře všemi úspěchy i nezdary reprezentace od památného turnaje v Chamonix v roce 1909 až po letošní mistrovství světa v Kanadě, nebývale podrobně se zabývá dějinami domácích soutěží.

Přináší dosud nepublikované podrobnosti o založení Českého svazu ledního hokeje v roce 1908, zabývá se rozvojem jednoho z nejpopulárnějších sportů v období kolem první světové války i jeho vzestupem na evropskou a později i světovou úroveň a také příběhy o postavení ledního hokeje za druhé světové války a znovu oživuje příběh reprezentantů, nespravedlivě odsouzených a zavřených v padesátých letech.

Je opatřena bohatým výsledkovým aparátem, portréty všech významných hráčů, trenérů a funkcionářů. Některé z mnoha fotografií, které knihu doprovázejí, dosud nebyly publikovány.

| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 442 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2021. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.