ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS 1999/00

26. 05. 2005 - I druhý ročník vydaných karet od OFS byl vydán ve dvou po sobě vydaných sériích. Karty oproti předchozímu ročníku pořádně zmohutněly, a to hlavně co do tloušťky karet, což z tohoto setu dělá nejtvrdší extraligové karty vůbec.

První série karet obsahovala zhruba jen polovinu všech hráčů a trenérů extraligy. Najdeme tu opět i trenéry jednotlivých mužstev. Celý set má jednotné číslování a dokonce i různé inzertní karty jsou prakticky jen různými paralelními verzemi řadových karet.

Hokejové karty OFS 99/00

Obě série obsahují karty extraligových brankářů. K těmto kartám existuje i inzertní sada Die-cut, která má vykouslý pravý horní roh, pod jménem hráče je zlatá ražba s ročníkem sezóny a přes celou kartu je vytlačené logo soutěže. První série jich přinesla 14 a ve druhé jich najdeme dokonce 22.

Rudolf Pejchar Petr Přikryl

V první sérii následují karty hráčů Jágr teamu, které najdeme jak v základní verzi, tak také ve variantě embossed, která se odlišuje podobně jako předchozí karty brankářů. Nenajdeme tu však vykrojený roh karty.

Leo Gudas Václav Varaďa

Následují karty kádrů jednotlivých extraligových mužstev.

Sergei Petrenko Richard Farda

Jukka Seppo Patrik Eliáš

Dále navazují karty české hokejové reprezentace.

Jan Čaloun Tomáš Kucharčík

Ve druhé sérii se objevují i karty z Utkání hvězd české extraligy. Oproti všem ostatním se však objevují v podstatně tenčím provedení oproti zbytku setu. Navíc zde najdeme i několik různých variant, a to patrně všech těchto 44 karet. Základní karty najdeme také opět ve embossed verzi, kde je vytlačena silueta hráče, dále logo karet,a spodní grafický prvek se jménem a logem Utkání hvězd.

Ladislav Benýšek Vladimír Hudáček

Jsou tu ale i verze s jednotným barevným pozadím. Konkrétně jsou známy zlaté, stříbrné a modré varianty. Najdeme však i perleťové verze, a to ve zlaté, stříbrné, červené a modré variantě.

Jiří Marušák Václav Král

Nečíslované jsou pak karty jednotlivých klubů.

HC Velvana Kladno HC Oceláři Třinec

Samostatně číslované jsou pak checklisty karet. Ty najdeme v první sérii 4 a ve druhé jich pak najdeme 8 a oproti prvním se liší tím, že na jedné straně najdeme fotografii některého z brankářů.

Jan Čaloun Ladislav Blažek

Související články:
OFS 2001/02 (26.05.2005)
OFS 2000/01 (26.05.2005)
OFS 1998/99 (26.05.2005)

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 2,48 / Počet hlasů: 62] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 3467 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2021. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.