ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2003/04

26. 05. 2005 - Tak po roce tu máme opět sérii karet OFS plus pro právě probíhající ročník 2003/04. Vzhled karet oproti minulému roku doznal výrazných změn především na přední straně. Zadní strana karet takřka totožná s kartami z minulého ročníku. Opět je tedy na pozadí stadion klubu, umístění fotografie hráče, loga týmu a extraligy se ovšem z levé strany přesunulo doprava.

Hokejové karty OFS plus 2004/05

Série stejně jako v předchozích letech obsahuje celé kádry všech 14 účastníků. Oproti loňsku vystřídalo Kladno sestupující Havířov.

Rostislav Olesz Michal Sýkora

I letošní série se dočkala dotisku. Jako vždy se tu objevují hráči, kteří se z různých důvodů již nedostali na karty v prvním vydání. Kromě nich zde jsou zachyceni hráči, jež v průběhu ročníku přestoupili do jiného klubu. Najdeme tak na těchto kartách například Filipa Turka v základní sadě ještě v Budějovicích a v dotisku ho již nalezneme v dresu Vítkovic. Dotisk obsahuje i nové insertní karty. Do insertních sad "B", "P" a "M" přibylo po jedné kartě.

Seznamy základního setu jdou v duchu předchozích ročníků. Na přední straně tak jsou opět vybráni někteří z extraligových brankářů. Své checklisty pak mají i jednotlivé insertní sady.

Radovan Biegl

Insertní sady karet OFS plus 2003/04

OFS plus 2004 jsou opět bohaté na insertní sady. Proměnou prošly karty z Utkání hvězd z loňské sezony, kdy se poprvé nehrálo způsobem Východ vs. Západ ale Česko vs. Slovensko.

Roman Málek Tomáš Starosta

Inserty označené "C" (asi captain nebo club) jsou vlastně klubové karty jednotlivých týmů. Najdeme na nich nikoliv tradičně logo klubu, ale týmového kapitána.

Jiří Dopita Josef Štraub

Následují insertní sady, které upomínají na nejlepší hráče minulé sezóny podle jednotlivých statistik. Insertní sada "S" obsahuje prvních 10 nejlepších hráčů v kanadském bodování.

Jan Marek

Sada "G" (góly) pak prvních 10 nejlepších střelců.

Luboš Rob

Další dvě sady jsou věnovány statistikám brankářů. Jsou to inserty "B" (pořadí prvních 14ti brankářů podle průměru obdržených gólů na zápas).

Luboš Horčička

Druhou sadou jsou pak inserty "P" (pořadí prvních 14ti brankářů podle úspěšnosti v procentech).

Libor Barta

Dále tu je insert "H". Na těchto kartách najdeme vybrané hráče z jednotlivých klubů.

Václav Pletka Richard Žemlička

Insert "M", který je ve tvaru klobouku a ve čtyřech barevných variantách, a to zlaté, stříbrné, bronzové a modré.

Jaroslav Kristek

Martin Altrichter

Ivan Padělek

Josef Beránek

Dotisk karet přinesl i zcela novou insertní sadu "MS 2004 Praha - Ostrava". Jak už název napovídá, jedná se o inserty vydané k MS v ledním hokeji 2004. Tyto inserty jsou kulaté a v průměru mají 6,5 cm. Označení karet je SE.

Petr Franěk Michakl Trávníček

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 2,04 / Počet hlasů: 72] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 3311 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.