ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2004/05

26. 05. 2005 - V pořadí již 7. ročník sběratelských hokejových karet OFS plus 2005. I letos se můžeme těšit na hráče extraligy a utkání Česko x Slovensko z Bratislavy z ledna letošního roku. Vzhledem k výluce v NHL a tím spojeném návratu většiny českých hráčů do české extraligy získává letošní série na zajímavosti nejen pro české sběratele.

Hokejové karty OFS plus 2004/05

Karty OFS jako tradičně přinášejí hráče všech čtrnácti extraligových klubů. Vůbec poprvé se na extraligových kartičkách neobjeví hokejisté Českých Budějovic, kteří si v poslední baráži neporadili s Jihlavou a musí tak letos bojovat o návrat mezi českou elitu v první lize.

Jan Výtisk Vojtěch Polák

Inserty hokejových karet OFS plus 2004/05

Stejně jako v předchozí sérii se i nyní setkáme s statistikami útočníků a brankářů. Tentokráte k nim ještě přibyly statistiky obránců. Grafická úprava karet hráčů je ve stejném duchu a jednotlivé typy statistik jsou odlišeny pouze barevností. U obránců najdeme jen pořadí dle kanadského bodování, které jsou v zelené barvě. Nejproduktivnější hráči jsou pak upraveni v červené barvě.

Patrik Luža Michal Broš

Modrá barva pak náleží nejlepším střelcům a černá nejlepším nahrávačům.

Tomáš Divíšek Dušan Andrašovský

U brankářů se pak dostalo na statistiky průměru obdržených branek a úspěšnosti zásahů. I zde je hlavní rozdíl pouze v barevném ladění karet, průměr je ve hnědé barvě a úspěšnost zásahů v černé.

Martin Altrichter Zdeněk Orct

Utkání hvězd samozřejmě také nechybí. Karty mají opět vlastní číselnou řadu.

Jaroslav Balaštík Martin Segľa

Každý klub má svůj vlastní seznam karet.

Jaromír Jágr Patrik Eliáš

Klubové karty obsahují základní informace o klubu, jeho vedení a realizačním týmu.

Vlastimil Lakosil Petr Franěk

Insertní sada STARS obsahuje povětšinou hráče z NHL působící v extraligových klubech. Tento insert se objevil i v dotisku pod označením STARS II. Zatímco v první sadě byla celá laděná do černé barvy, tak ve druhé sadě se dočkala červeného podkresu.

Milan Hejduk Ivan Majeský

Dalším insertem je řada Zuma Top team. Tyto karty vycházejí graficky ze základních karet s doplněnými popisky této limitované edice. Kromě těchto karet najdeme i řadu ZUMA STARS.

Tomáš Vokoun ˇigmund Pálffy

Minisadou je pak i 5 karet největší hvězdy, která v této sezóně posílila některý z extraligových týmů. Každá karta s Jaromírem Jágrem je pak vyvedena v jiné grafické úpravě.

Jaromír Jágr Jaromír Jágr

Související články:
OFS 2004/05 Update II (07.06.2005)
OFS 2004/05 Update I (29.05.2005)
OFS 2004/05: Jágr a spol. (27.05.2005)
Preview OFS plus 2004/05 (28.12.2004)

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 2,29 / Počet hlasů: 112] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 4627 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.