ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2009/10

06. 12. 2009 - Bez nových extraligových karet si snad už ani hokejovou sezonu nedovedeme představit. A tak si s potěšením můžeme rok co rok své sbírky rozšiřovat o nové přírůstky. Letos se nám opět urodilo a my do našeho přehledu českých karet zařazujeme letošní ročník karet OFS plus.

Hokejové karty OFS plus 09/10

Základní set

Nosnou částí nového setu karet OFS jsou hráči všech čtrnácti extraligových účastníků, jež doplňují hráči prvoligového Havířova. Mezi kartami základního setu nalezneme i karty označené Rookie, tedy nováčky v naší nejvyšší soutěži. Mezi již obvyklé součásti patří také klubové karty, opět s informacemi o jednotlivých klubech, na přední straně pak najdeme dva hráče z daného klubu. Seznamy karet jsou znovu řešeny pro jednotlivé kluby. V předu je velké klubové logo, vzadu pak seznam karet z daného týmu včetně trenéra. Trenérů nalezneme opět v základním setu po jednom z každého týmu, tedy i z Havířova. Výjimku tvoří Litvínov, kde jsou trenéři vydáni hned dva, a to Jiří Kučera a Jiří Šlégr.

Základní karty

Ondřej Veselý Radim Bičánek

Základní karty Rookie

Peter Hamerlík Atvars Tribuncov

Klubové karty

Klubová karta HC Slavia Praha

Trenéři

Marián Jelínek

Seznamy karet

HC Oceláři Třinec

Statistiky

Samotnou kapitolou jsou karty vycházející z umístění hráčů v loňském ročníku extraligy dle několika statistických kritérií. Jde o karty Sniper - nejlepší střelci, Points - kanadské bodování, Attack - nejproduktivnější obránci.

Ondřej Kratěna Petr Leška

Valdemar Jiruš

Karty statistiky brankářů jsou v řadách Goalies - nejvyšší úspěšnost zásahů a Stops - nejlepší průměr inkasovaných branek.

Jiří Trvaj Lukáš Mensator

Reprezentace ČR

V posledních letech se na OFS kartách začali opět objevovat hráči národního týmu. Letos se opět dostalo na mládežnické výběry do 17ti, 18ti a 20ti let. Chybět samozřejmě nemůžou ani karty s hráči seniorského A-týmu.

Leoš Čermák Michal Jordán

Jakub heřman Tomáš Hertl

Insertní karty

Signature Limited

Novinkou v letošním setu jsou inserty Signature limited. Česky řečeno podepsané karty samotnými hráči. Pro tento ročník se objevují tyto kartičky hned ve dvojím provedení a to ve variantě BLACK s limitací 1-99 a ve variantě RED, kde už je limitace nejednotná.

František Lukeš

Jersey Identical cards

Už loni jsme se dočkali na českých hokejových kartách tzv. jersey karet, tedy karet s kusem dresu. V novém setu tomu není jinak. Set je však rozdělen na dvě poloviny. Zatímco karty s označením J1-J18 jsou tzv. Dual Jersey Identical cards, tedy karty, kde najdeme hned dva kusy dresů a dva hráče z jednotlivých klubů. Zbylé Jersey Identical cards jsou pak už jen v single provedení jednoho hráče s jedním kusem dresu. U nich je uváděna limitace 1-500. Poměr v balení 1:36.

Martin Růžička a Petr Sýkora Martin Ručinský

Legendy

Dalším insertem jsou karty s legendárními hráči naší historie. Najdeme jich hned 28 a to v limitaci 1-750.

Stanislav Konopásek

Související články:
Dotisk OFS plus 2009/10 už po Vánocích (20.12.2009)
Preview OFS plus 2009/10 (10.10.2009)

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 4,85 / Počet hlasů: 970] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 1 | Doporučit | Vytisknout | 2806 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.