ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2011/12

22. 02. 2021 - Pro hokejovou sezónu 2011/12 si ostravská společnost OFS připravila tradiční sérii kartiček OFS plus. Série kromě již tradiční náplně přinesla i několik novinek.

Hokejové karty OFS plus 11/12

Základní set obsahuje 334 karet a byl díky dalším dvěma dotiskům byl rozšířen na konečných 416 karet. Grafická podoba se po přdchozích dvou ročnících dočkal výraznější změny. V levé části se nám objevuje grafický prvek táhnoucí se po celé levé straně kartičky a najdeme v něm od pozici hráče, jeho jméno a logo klubu. Hlavní část karty je obsazena fotografií hráče v akci a z popisků zde najdeme i jeho číslo, se kterým nastupuje daný hráč na svém dresu.

Róbert Petrovický Petr Franěk

Přestože jde hlavně o extraligový set nechybí v něm opě ani kartičky týmu z první ligy. Na 17 kartičkách se opět prohánějí hráči z týmu HC Olomouc. Mezi kterými nechybí ani takové zkušené persony jako Jiří Dopita nebo Pavel Selingr.

Radim Kucharczyk

Tento set karet obsahuje i znovu dvě verze podpisových karet Signature Limited, a to v tradičních verzích Black a Red.

Michal Sersen

Zbrusu novou kolekcí mezi insertními kartami je série 25 karet s brankáři pod názvem Cage Mesh cards. Tyto karty najdeme ve čtyřch varintách, které se liší barevností vložené brankové síťky. Najdeme tu černou, zelenou, stříbrnou a zlatou.

Jaroslav Hübl Jakub Sedláček

Filip Šindelář Martin Vojtek

Na tragickou událost z ruské Jaroslavle, kde při pdá letadla s ruským mužstvem Lokomotiv Jaroslavl zahynuli i tři čeští reprezentanti Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček reflektovali i vydavatelé karet OFS a připravili sadu karet Memory, kde najdeme právě všechny uvedené hráče. Tyto karty se objevují ve čtyřech variantách. Kromě základní verze i ve verzích s vyseklým obrysem poháru pro vítěze extraligy na pravém boku karty, vyseklým obloukem na levé straně karty a verzí s oběma těmito výseky. Všechny tyto varianty najdeme pouze ve 100 kusech.

Jan Marek josef Vašíček

Karel Rachůnek Jan Marek

Legendy se prezentují podobnou grafickou úpravou jako v předchozích ročnících. Jedinou změnou je jejich barevné provedení.

Richard Farda

Klubové karty jsou tentokráte pojaty v duchu záběrů oslav jednotlivých týmů po vstřelené brance.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Seznamy karet znovu s týmovými logy.

HC PSG Zlín

Karet trenérů a jejich asistentů najdeme hned 42.

Zdeněk Venera

Úplnou novinkou jsou pak karty s rozhodčími. Najdeme jich celkem 10 a jsou v omezeném počtu 250 kusů.

Pavel Dřínovský

Dotisk přinesl i dvě insertní sady karet. První je již známá série karet Family s rodinými klany v české extralize.

Rostislav a Roman Vlach

Další novinkou jsou 3 karty ze sady Jmenovci. Na kartách jsou hráči stejného příjmení. Není však mezi nimi narozdíl od zmíněné sady Family žádný příbuzenský vztah.

Tomáš a Jaroslav svobodovi

Součástí série jsou opět i sady odrážející statistické žebříčky z předchozí sezóny. Karty Points s nejproduktivnějšími hráči a karty Sniper s nejlepšími střelci jsou vydány ve dvou verzích. Kromě základní i ve verzi Die cut.

Petr Nedvěd Petr Pohl

Dostalo se i na sadu s nejproduktivnějšími obránci od názvem Security

Jiří Hanzlík

Své statistiky představují i brankáři v sadách Saves a Masks.

Lukáš Mensator Tomáš Duba

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1448 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.