ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2012/13

04. 03. 2021 - Extraligový ročník 2012/13 přinesl již třetí "výlukovou" sezónu v NHL. V barvách našich extraligových klubů se tak českým fanouškům představila celá plejáda nejen českých a slovenských hráčů z kanadsko-americké NHL. Tato skutečnost jistě zatraktivnila tuto sérii karet OFS plus i mimo hranice naší republiky.

Kdo jiný by měl být titulní postavou výlukové série než největší česká hvězda v NHL Jaromír Jágr.

Hokejové karty OFS plus 12/13

Základní set obsahuje celkem 357 karet, který se díky již tradičnímu rozšíření v podobě dvou dotisků rozrostl až na 474 karet. Základní karty mají jednotnou grafickou podobu, která se liší pouze v barevné kombinaci pro jednotlivé kluby. Karty vydané v základním setu mají i své paralelní verze, které mají oproti základním kartám zaoblené tři rohy. Paralelních karet najdeme po 100 kusech od jednotlivé karty základního setu a 2. dotisku. u hráčů z NHL pak byly vydány i karty s natištěným označením Paralells. Liší se i číselným označením na zadní straně, kde k číslu shodnému se základním setem přibylo písmeno P. I tyto karty navíc můžeme nalézt i s variantou se zaoblenými rohy. Podobně je tomu i u instertních minisetů.

Pavel Brendl Andrew Ference

Kromě hráčů samozřejmě nechybí ani hlavní trenéři a jejich asistenti, kteří jsou opět v odděleném minisetu. V tomto ročníku jich najdeme hned 52.

Michal Straka

Miniset Legendy čs. hokeje tentokrát přinášejí zcela nové grafické pojetí oproti předchozím ročníkům, kdy byly změny spíše kosmetické. Tento miniset čítá 31 karet.

Jiří Bubla

Týmové karty mají opět na přední straně momentka s hráči daného týmu. Na náhledu je karta v paralelní verzi se zakulacenými rohy.

HC PSG Zlín

Seznamy karet nebo chcete-li checklisty jsou znovu s logy jednotlivých klubů.

HC Slavia Praha

V minisetu Family najdeme v této sezóně 7 karet s rodinnými klany.

Karel, Ivan a tomáš Rahůnkové

Doslova minisetem o jedné kartě je tento ročník vydaná karta Jmenovci, na které najdeme brněnské Tomáše a Jakuba Svobodu.

Karel, Ivan a tomáš Rahůnkové

Základní sada přinesla také insertní sadu Jersey karet. Karet najdeme 25 a z většiny se dostalo především na hráče z NHL.

Aleš Hemský

Chybět nemohou ani tzv. "podpisovky". Tentokrát dokonce ve třech variantách Gold Die cut, Black a Red.

Jozef Kováčik

Statistiky se dočkali tradičního rozdělení mezi insertní minisety Points, Sniper a Kanadské bodování obránci. Všechny zmíněné minisety mají i verzi Die-cut.

Radek Duda Viktor Hübl

Aleš Píša

Brankáři mají opětovně minisety Saves a Masks. Zatímco u sady Saves se setkáme opět i s tradiční verzí upravenou v duchu ostatních setů v rámci této série s oblými rohy u karet Masks se setkáme pouze s jednou verzí. Obě tyto sady se zároveň vyznačují vyseknutými tvary.

Martin Růžička

Roman Málek

Hodně zajímavou je pak maxikarta Jaromíra Jágra, která se skládá z 9 kartiček.

Jaromír Jágr

Dotisky pak přinesly řadu dalších insertních sad. Jednou znich jsou karty Signature premium. Karty jsou pouze 4 a jsou na nich pouze hráči z NHL v barvách kladenských rytířů. Tyto karty najdeme hned ve čtyřech variantách GOLD Die-Cut, Silver, RED a nno. Přestože už název napovídá, že jde o podpisové karty, tak s podpisy je v balíčcích nenajdete.

Jaromír Jágr

Miniset Ironmen přinesl 10 karet s tzv. železnými muži mezi extraligovými mantinely tedy hráči s nejvíce odehranými zápasy. Miniset má opět i paralelní verzi podobně jako i dále zmíněné minisety.

Marek Melenovský

Dalším minisetem je set Oldies. V něm se dostalo na nejstarší ligové hráče.

Jan Alinč

Dále tu nalezneme i miniset Topbody.

Viktor Ujčík

Na kartičkách tohoto ročníku nalezneme i dvě karty ze zákulisí nováčka extraligy týmu Piráti Chomutov. Jde konkrétně o kartu pracovníka klubového marketingu Davida Dindy a kartu maskota klubu Picaroona.

Dále vyšly také dvě karty z mládežnickými hráči Jiřím Kolátorem a Karlem Havlíčkem.

Dostalo se i na jednu kartu s rozhodčím. V tomto ročníku však najdeme pouze kartičku Petra Přikryla.

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 6 | Doporučit | Vytisknout | 1481 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.