ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2013/14

02. 04. 2021 - Extraligový ročník 2013/14 přinesl poslední sérii hokejových karet pod označením OFS plus. Jubilejní 15. série českých hokejových karet od společnosti OFS přinesl oproti předchozím létům poněkud "divočejší" grafické zpracování.

Základní set karet OFS plus 2013/14 přinesl ve svém prvním vydání 346 karet. Tradičním dotiskem se tento počet rozrostl až na 428 hokejových karet. Základní karty zároveň mají i svou paralelní verzi GOLD, která se vyskytuje jen ve 20 kusech ke každé kartě. Tyto karty mají oproti základní verzi zlatou ražbu připomínající výročí od první vydané série karet OFS. Podobně se setkáme s touto paralelní verzí i u ostatních typů karet v této sérii.

Jakub Langhammer Filip Novotný

Seznamy karet jsou znovu vyvedeny s logy jednotlivých extraligových klubů.

Piráti Chomutov

Klubové karty doznali změny a najdeme na nich fotografii do fanouškovského kotle každého klubu.

HC Oceláři Třinec

Z předchozích ročníků karet OFS plus jsme si již zvykli na karty hráčů pocházejících z jedné rodiny tzv. Family a karty hráčů se stejnými příjmeními pod názvem Jmenovci. V tomto ročníku jsou tyto karty zařazeny do jedné číslené řady pod označením FN.

Michal a Martin Strakovi

Jakub & Jaroslav & Tomáš Svobodovi

Karty statistik samozřejmě nemohou chybět. Znovu tedy najdeme karty nejproduktivnějších hráčů (Points), střelců (Sniper) a nejproduktivnějších obránců (Security).

Viktor Hübl Jaromír Jágr

Radim Tesařík

Pokračují i série s gólmany pod označeními Saves a Masks.

Miroslav Kopřiva

Michal Neuvirth

Karet trenérů nejdeme v tomto setu hned 47.

Jan Neliba

Nedílnou součástí jsou i karty hokejových legend. V tomto ročníku jich je 25 a nalezneme je v omezeném počtu 300 kusů od každé karty.

Radoslav Kuřidým

Série insertních karet Signature přináší nášup 51 karet s originálními podpisy hráčů skrze všechny extraligové týmy. Karty najdeme v omezených limitacích Gold, Silver a White.

Stanislav Balán

Na předchozí sérii pak navazují i karty Double signature Die cut s podpisy hned dvou hráčů. Těchto karet najdeme 10 a nalézt je můžeme opět ve stejných třech verzích jako u zmíněných karet Signature.

Jan štencel a Peter Húževka

Tyto karty můžeme ovšem najít i v neořezané, nepodepsané a nelimitované verzi.

Pavel Zacha a Petr Nedvěd

Jersey karet s kouskem dresu najdeme 25 a podobně jako u Legend jen v omezeném náklu 300 kusů od každé karty. Tyto karty namejí žádnou paralelní verzi.

Lukáš Mensator

Stejné hráče najedeme i sadě Logo patch karet s kousky loga klubu. Každá karta daného hráče obsahuje část loga lze tak logo postupně poskládat. U každého loga se liší počet karet, které je nutné sesbírat pro celkový obrazec. Od každé karty jsou jen 3 exempláře.

Pavel Patera

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 2 | Doporučit | Vytisknout | 1541 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.