ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS premium 2011

31. 01. 2021 - Rok 2011 začal pro sběratele hokejových karet novou sérií karet OFS. Série OFS premium vybočuje z řady "klasických" sezónních setů a přináší tak jen omezený výběr hráčů naší nejvyšší soutěže.

Zajímavým aspektem této série je skutečnost, že grafickou podobu poprvé mohli navrhovat samotní sběratelé a z jejich návrhů poté vznikla podoba těchto hokejových karet.

Hokejové karty OFS premium 2011

Základním set obsahuje 90 karet a najdeme ho v několika paralelních variantách. V základním provedení mají karty vytlačenu prostřední část se samotným hráčem (tzv. embossed). Paralelní verze pak má navíc vytlačené i logo OFS premium 2011 přes spodek fotografie hráče (tzv. double embossed).

Martin Ručinský Milan Toman

Dalšími paralelními verzemi jsou pak provedení silver a gold. Tyto karty nejsou vytlačeny jako základní karty, ale mají postranní části s jménem a názvem klubu v lesklém provedení a příslušnost ke zmíněným varianám dává také barevný nádech v těchto částech a v příslušné barvě je i provedena ražba číselného označení na zadní straně karty.

Petr Kumstát Jan Kovář

Jiří Burger Jiří Vašíček

I tato série přináší několik insertních sad. Sada International heroes se zaměřuje na zahraniční hráče v naší lize. Najdeme jich celkem 14 a jsou opět ve verzích blue, red, silver a gold embossed. Kromě poslední zmíněné verze se od sebe liší pouze barevnou ražbou očíslování na zadní straně karet.

René Vydarený

Podobně je na tom i sada Tandems. I v ní nalezneme 14 karet a se stejnou strukturou paralelních verzí. Na ní jsou vyobrazeny brankářské dvojice jednotlivých klubů.

Tomáš Vošvrda a Marek Pinc

Zajímavou insertní sadou je pak Klub hokejových střelců, kde najdeme 10 karet nejlepších střelců historie našeho hokeje. opět ji najdeme ve stejných paralelních verzích jako u předchozích insertních sad.

Václav Nedomanský

Dočkali se i sběratelé podpisových karet. Sada Signature je opět ve čtyřech verzích, a to Blue, Red, Silver a Gold.

Lukáš Krenželok Aleš Píša

Jersey karty se v této sadě objevili hned ve dvou minisadách. Sada Rivals obsahuje 7 karet a na každé najdeme vyobrazeny dva hráče, ato po jednom z tzv. rivalských týmů.

Tomáš Duba a Marek Kvapil

Ve druhé minisadě pak je karet hned 18 a také na ní najdeme po dvojicích hráčů a logicky i po dvojici vložených kousků dresů. Tentokrát jsou však dvojice ze stejného týmu.

Vladimír Růžička ml. a Petr Kadlec

Samostatně se pak dostalo na Jaromíra Jágra, který je zvěčněn na kartě Superstar millenium patch. Což je opět jersey karta a v omezeném nákladu jen 50 kusů.

Jaromír Jágr

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1246 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.