ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokej mag@zín

Poslední sezóna

24. 06. 2005 - Právě tento název si pro svůj seriál z hokejového prostředí vybrala Česká televize. Původní desetidílný seriál ČT a jejích partnerů. Hokej bude podle něj hlavním tématem a zabere zhruba čtvrtinu děje, zbytek obstarají rodinné a partnerské peripetie hlavního hrdiny i osob kolem něj.

Příběh profesionálního hokejisty, který končí úspěšnou kariéru v NHL a vrací se do vlasti. Má slávu, má peníze, je na celý život zajištěn, nic nebrání tomu, aby opustil divoký svět ledního hokeje a konečně žil klidný, šťastný, spokojený život se svou rodinou a přáteli. Lidský osud se však málokdy ubírá jasně vytýčeným směrem, v lidské povaze je naopak zakódováno šlapat tou nejobtížnější cestou. Ani tak silný člověk, jakým je špičkový sportovní profesionál, se nemůže vyhnout poznání, že poslední sezóna je tou vůbec nejtěžší, že její zápasy bolí nejvíce, že lidský osud je mnohem složitější a záludnější než všechna lidská přání a představy. Takové poznání se nevyhne ani ostatním postavám vyprávění, mužům i ženám, jejichž životy se tím či oním způsobem protínají na zářící ploše ledové arény.

Režisérem seriálu je Hynek Bočan. Hlavní postavu stvární Martin Dejdar. V dalších rolích se objeví mimo jiné i Simona Postlerová, František Němec, Martin Stropnický, Michal Dlouhý a Oldřich Vlach.

Dejdar si nechává radit i od skutečných hokejistů, například od Václava Eiselta, který v letošní sezóně oblékal dres prvoligového Berouna a zahrál si i tři zápasy play-off nejvyšší ligy za Spartu proti Vítkovicím. V seriálu se mihnou i čeští internacionálové. Záběry z hokejových klání pak budou vznikat na stadiónu týmu Bílých tygrů v Liberci.

Na závěr už jen zbývá dodat, že seriálu by se diváci měli dočkat někdy v druhé polovině příštího roku. Věřme, že se tento ojedinělý projekt z hokejového prostředí vydaří.

Zdroj: www.czech-tv.cz a ihned.cz

| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 502 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2021. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.