ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokejové filmy

Šampióni 3: The Mighty Ducks

02. 11. 2008 - Dětský hokejový tým se ve svém třetím filmovém dobrodružství dostane díky stipendiu na prestižní soukromou školu Eden Hall Academy, která je navštěvována pouze bohatými a značně snobskými studenty, kteří se na své nové spolužáky dívají poněkud pohrdavě.

A jako by neustálé potyčky se zbytkem studentstva nestačily ke štěstí, zjistí Kačeři, že dostali nového trenéra. Jmenuje se Ted Orion a je přesně takový, jak se obávali. Provede značné změny v sestavě i způsobu tréninku, což se Kačerům vůbec nelíbí.

Postupně se však vztahy urovnávají a to nejen i díky Gordonovi, který jim ukáže jak se Ted s láskou stará o svou ochrnutou holčičku, ale také zásluhou samotného Teda, který se v rozhodující chvíli postaví za své Kačery a když ředitel školy vyhrožuje, že pokud mužstvo nevyhraje, bude muset ze školy odejít, prohlásí, že pokud tým vyhodí, on půjde také.

Nakonec samozřejmě přijde nejen vítězství, ale poučení o významu kolektivního snažení a překonávání protivenství.

USA, 1996, 104 minut

Režie: Robert Lieberman
Hrají: Emilio Estevez, Jeffrey Nordling, David Selby, Joshua Jackson, Joss Ackland, Elden Henson, Marguerite Moreau, Michael Cudlitz, Kenan Thompson, Steven Brill

| Autor: Randys | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1129 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.