ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

Score 1999/00

27. 05. 2005 - Společnost Kingdom of Cards z Nižboru představila jako vůbec první český vydavatel karty jiné než nejvyšší české hokejové soutěže. Premiérový ročník 2. nejvyšší soutěže pod názvem generálního partnera 1. Družstevní záložny pod názvem 1. DZ liga se tak dočkal ojedinělého setu hokejových karet.

Každý balíček obsahoval pouze 5 karet, z nichž byla jedna insertní karta. Vydavatel zároveň motivoval sběratele ke sbírání i soutěží ve sbírání bodů a jejich možnou směnu za některou z výher. Každý balíček byl ohodnocen 1 bodem a už za 10 bodů bylo možné získat 20 folií na karty. Nejhodnotnější výhrou byl za 100 bodů dres Dominator.

Karty Score 1999/2000

Základní set obsahuje celkem 165 karet a je proveden v modré barvě. Pro každý tým se dostalo na dva brankáře a několik vybraných hráčů.

Hiroyuki Murakami, HC 99 TL Mělník Filip Šindelář, SHC Vajgar jindřichův Hradec

Poprvé u českých hokejových karet je tu i tzv. paralelní set, který obsahuje stejné karty, ale v červené verzi. Tyto karty byly v balíčku vkládány jako tzv. insertní karty.

Jevgenij Alipov, HC Slezan Opava Filip Pešán, HC Stadion Liberec

Po několikaleté pauze se na český trh vrátila společnost APS, která díky své licenci na národní tým obohatila tento set o 25 karet hráčů národního mužstva. Pro české sběratele to bylo naposledy, co jsme se setkali s kartami pyšnícími se logem vůbec prvního vydavatele hokejových karet u nás. Tyto karty jsme zaregistrovali pouze v jedné variantě.

Martin Prusek, reprezentace ČR Jan Srdínko, reprezentace ČR

Tato série karet se pyšní i díky spolupráci s firmou Dominator Dominika Haška i minisetem 7 karet s tímto gólmanem, které mapují jeho tehdejší kariéru. I zde jsou k vidění obě barevné verze.

Dominik Hašek Dominik Hašek

Spolupráci se podařilo navázat i s projektem tehdejší druhé největší hokejové hvězdy naší republiky Jaromírem Jágrem. Poslední součástí setu je proto i miniset hráčů Jágr teamu, který rozšířil celkovou sadu o dalších 28 karet. Všechny karty Jágr teamu nalezneme opět v obou barevných verzích.

Robert Kron David Volek

Poslední dvě karty jsou však zároveň checklisty celého projektu.

Kontrolní karta

Další hráči Jágr teamu pak mají i označení Young guns. Kolik techto karet je, se nám zatím nepodařilo dohledat.

Václav Prospal Tomáš Kaberle

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 2,47 / Počet hlasů: 146] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 4151 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.