ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokej mag@zín

Učíme se lední hokej

21. 12. 2005 - Představujeme trilogii pro začínající hokejisty. Jednotlivé díly ukazují praktické řešení jednotlivých herních situacích vyplývající ze hry. Více o jednotlivých dílech v článku. Učíme se lední hokej Učíme se lední hokej 1
Videokazeta. První díl videopořadu z cyklu Učíme se lední hokej ti ukazuje pomocí obrazu, grafiky a mluveného slova možnosti řešení herní situace jeden na jednoho z pohledu útočícího hráče. Naučíš se, kdy a jak řešit tyto situace silově, střelou nebo technicky v různých místech hrací plochy (v ose hřiště, u hrazení, v rozích kluziště ...). Všechny činnosti demonstrují hráči žákovské ligy. Odborným konzultantem je PhDr. Zdeněk Pavliš. Videokazeta byla schválena TMK ČSLH jako metodická pomůcka.Učíme se lední hokej Učíme se lední hokej 2
Druhý díl videopořadu z cyklu Učíme se lední hokej ukazuje pomocí obrazu, grafiky a mluveného slova možnosti řešení herní situace jeden na jednoho z pohledu bránícího hráče.Naučíš se, kdy a jak řešit tyto situace silově, střelou nebo technicky v různých místech hrací plochy (v ose hřiště, u hrazení, v rozích kluziště ...). Všechny činnosti demonstrují hráči žákovské ligy. Odborným konzultantem je PhDr. Zdeněk Pavliš. Videokazeta byla schválena TMK ČSLH jako metodická pomůcka.

Učíme se lední hokej Učíme se lední hokej 3
Videokazeta. První díl videopořadu z cyklu Učíme se lední hokej ti ukazuje pomocí obrazu, grafiky a mluveného slova techniku vhazování. Vhazování je specifická činnost, která má důležitou úlohu ve strategii utkání. Při vhazování mají oba soupeři stejnou možnost získání kotouče, záleží však na individuálních schopnostech hráčů, kteří se vhazování účastní. Zisk kotouče je výsledkem cíleného úsilí všech hráčů na ledě. Pro získání kotouče z vhazování je nejdůležitější individuální taktický a technický výkon hráče, který se samotného vhazování zúčastní. Sledovali jsme, jak jednotliví hráči svou snahu o získání kotouče převedou do praxe. Tato pozorování nás vedla k rozdělení a popisu jednotlivých technik. Naučíš se, kdy a jak tyto techniky používat. Všechny herní činnosti opět demonstrují hráči žákovské ligy. Odborným konzlutantem videokazety byl PhDr. Zdeněk Pavliš z ČSLH. Videokazeta byla schválena TMK ČSLH jako metodická pomůcka.

Zdroj: http://www.marken.cz

| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1158 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.