ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokej mag@zín

V nominaci do Síně slávy NHL jsou i dva Češi

30. 05. 2005 - Příští středu se v Torontu sejde výběrová komise a oznámí, kdo letos rozšíří Síň slávy. V listopadu pak budou jmenovaní do muzea slavnostně uvedeni. Česká republika jako jediná z evropských velmocí svého zástupce ve vybrané společnosti v Torontu pořád nemá, to se nyní může změnit. Mezi deseti navrženými Evropany za výkony na mistrovství světa jsou totiž i Vladimír Martinec a Jiří Holík. Trojnásobní mistři světa z let 1972, 1976 a 1977 sice nikdy za moře z politických důvodů nemohli, ale přesto mohou stanout po boku legend slavné soutěže. Splňují totiž kritérium nasbíraných sta bodů na světových šampionátech. Martinec jej překonal o deset bodů, Holík o čtyři.

Mladší ze slavné bratrské dvojice je reprezentačním rekordmanem, národní dres oblékl v 319 zápasech, Martinec je s 289 starty v historickém pořadí třetí. Oba se mohou dostat do poměrně nového sálu mezinárodního hokeje, nad nímž drží patronát IIHF.

Zdroj: SPORTplus.cz

| Autor: Randys | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 933 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.