ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...
Hokejová knihovna

Zápasy Jardy Pouzara - Nikdy se nevzdat

06. 09. 2007 - V naší hokejové knihovně dnes představujeme knihu o legendě jihočeského hokeje Jaroslavu Pouzarovi. Autoři Ivo Hajn, Vítězslav Klíma dali knize příznačný název: Zápasy Jardy Pouzara - Nikdy se nevzdat. Ivo Hajn, Vítězslav Klíma
149 stran, vydáno 2007

O NHL snil jako každý kluk. Stanley Cup? To bylo něco, co si přál alespoň vidět na vlastní oči, sáhnout si na tenhle nádherný pohár. Nádherný jeho historií. Kolikrát už byl ztracen, poškozen, aby se znovu objevil nad hlavami hráčů nejlepšího mužstva NHL, vlastně nejlepšího mužstva na světě.

Třikrát ho držel v rukou. Třikrát jako hráč, jehož jméno je vyryto v jeho podstavci. Zvednout ho nad hlavu, to už dá pořádnou fušku. Jsou k němu přivařovány další stříbrné pásy, do nichž přibývají jména těch nejšťastnějších hokejistů na světě, protože tohle je opravdový hokejový vrchol.

Kniha pojednává o hokeji, ale i o životním zápase Jardy Pouzara se zákeřnou chorobou. Kniha je doprovázena velkým množstvím barevných i černobílých fotografií.

Zdroj: marken.cz

Související články:
Dynastie Holíků (21.04.2007)
Čekání na zlato (10.10.2006)
Vyšla Ročenka 2005-06 (27.11.2005)
| Autor: Randys | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 1287 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.