ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

Klubové karty Mountfield HK

23. 07. 2021 - V roce 2013 byla vydána speciální minisada hokejových karet pro klub Mountfield HK. Klub, který se před touto sezonou přestěhoval z Českých Budějovic, mapuje na těchto kartách historický milník v podobě vstupu klubu do extraligy.

Na celkem 10 různých kartách, které jsou všechny v duchu insertních karet, nalezneme

Sada obsahuje řadu karet tzv. Game used, neboli karet s vloženým artefaktem, který byl použit ve hře. Základem pro hned tři druhy karet Game used Jersey posloužil hraný hokejový dres Tomáše Mertla z prvního zápasu klubu v extralize, při němž hostili tým HC Sparta Praha. Setkat se můžeme se základní klubovou edicí (karta orientována nastojato) s limitací 200 kusů a také s variantou s umístěným nápisem "Extraliga po dvaceti letech zpět v Hradci Králové", která je už pouze ve 12 kusech.

Tomáš Mertl

Ze stejného dresu pak vychází i karty Game used logo s fragmenty znaku z dresu a Game used number s částmi čísla na zádech.

Tomáš Mertl

Tomáš Mertl

Na kartách Game used stick je pak vložen kousek hokejky Tomáše Haranta, s níž vstřelil premiérový gól klubu v extralize.

Tomáš Harant

Lahůdkou, kterou jsme dosud nikde jinde nenalezli pak jsou karty Game used puck. S tímto artefaktem nalezneme dvě karty, první s vkládaným vítězným kouskem puku z derby s Pardubicemi (18 karet) a ve druhém případě pak variantu s kousky puků z jednotlivých třetin zápasu (45 karet).

Mountfield vs. Pardubice

Na podpisových kartách pak najdeme vždy jednu důležitou událost z premiérové sezóny a k ní přiřazeného aktéra z kádru extraligového nováčka. František Ptáček je tak spojen se svým milníkem v počtu odehraných zápasů v nejvyšší soutěži (1100), Jiří Šimánek se skutečností, že vedl tým v premiérové sezóně jako kapitán, Pavel Kantor vychytal první nulu a Jakub Langhammer zas vstřelil první vítěznou branku hradeckého klubu v nejvyšší soutěži.

Jiří Šimáček

Více informací o této sérii karet nalezne v článku na oficiálním webu klubu Mountfield HK a také na stránkách výrobce karet OFS cards.

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 172 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2021. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.