ELHCARDS - české hokejové karty

Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS 2000/01

26. 05. 2005 - Třetí ročník hokejových karet OFS přináší opět nové grafické zpracování. Oproti předchozím "silným" kartám se tentokráte karty objevují ve velmi tenkém provedení, což bohužel zvýšilo náchylnost k jejich poškození. Tento set už nevychází ve dvou sériích jako předchozí dva ročníky, ale pouze v jedné "várce". Poprvé se na kartách OFS neobjevují hráči národního týmu. Nesetkáme se ani s kartami hráčů z Utkání hvězd.

hokejové karty OFS 2000/01

Set opět přináší kompletní kádr hráčů a také trenérů všech klubů ELH. Každý klub má svou vlastní kartu, na které je kromě znaku i množství informací o klubu (vedení klubu, stadion atd.). Tentokráte tyto klubové karty nestojí mimo hlavní set a jsou v něm i čísleně zařazeny.

Jaromír Šindel Tomáš Plekanec

Peter Pucher Vsetín

V základní setu už nalezneme jen karty upomínající na rozlučkový zápas s kariérou Vladimíra Růžičky, který sehrál jím složený Růžička team a výběr Jágr teamu v pražském Edenu.

Petr Rosol Petr Sýkora

Celý zápas pak uzavírá vůbec první hokejová karta v extraligovém setu syna Vladimíra Růžičky spolu s Jaromírem Jágrem. Vladimír Růžička ml. se tak stal vůbec prvním hráčem extraligy v historii českých hokejových karet, který se tak objevil na oficiálním setu ligových karet už v dětském věku.

Jaromír Jágr a Vladimír Růžička ml.

Jedinými inzertními kartami tohoto setu jsou karty Star ELH, kterých najdeme 36. Tyto karty jsou ve třech barevných provedeních. Nejčastější je zelená varianta (poměr 1:2), následuje fialová varianta (poměr 1:3) a nejvzácnější je starorůžová varianta (poměr 1:6).