ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS plus 2002/03

26. 05. 2005 - Hokejové karty OFS vycházejí od tohoto ročníku pod upraveným názvem OFS plus. Tyto karty přinesly opět zcela nevídaný grafický styl. Fotografie hráče nezabírá většinový prostor karty, ale je umístěna do oválného výkusu v jejím středu. Karty jsou pak provedeny v barevně odlišeném stylu pro jednotlivé kluby. I tento ročník karet se dočkal po prvním vydání i dotisku dalších nevydaných hráčů. Tento set znovu nepřináší karty hráčů národního týmu ani Jágr teamu.

Hokejové karty OFS plus 2002/03

Základní set nabízí opět široký výběr hráčů a brankářů jednotlivých mužstev startujících v ročníku 2002/03 v české extralize. Poprvé se zde na extraligových kartách setkáváme s hráči libereckých Bílých tygrů. trenéry však na těchto kartách nenajdete.

Libor Pavliš Václav Novák

Insertní sady hokejových karet OFS plus 2002/03

Na karty OFS se po krátké odmlce vracejí i karty upomínající na utkání hvězd. Najdeme tu zástupce obou výběrových týmů Východu a Západu. Tyto karty mají vlastní číselné označení.

Jiří Trvaj Jan Srdínko

V setu se vyskytují i klubové karty. Tentokráte mají i číslené označení.

HC Bílí tygři Liberec HC Hamé Zlín

Nechybí ani checklisty, kterých je tentokráte 12 a opět jsou na jedné ze stran vyobrazeni vybraní extraligoví brankáři.

Lukáš Hronek Petr Tuček

Insertní řada Collection of Masks přináší 12 karet. Na každé kartě najdeme hned dvě masky, a to po jedné na každé straně.

Jiří Trvaj

Dalším insertním setem jsou pak karty Double. Na nich najdeme vždy po dvou hráčích z jednotlivých týmů. Na každé straně je jiný hráč a zároveň je i každá strana graficky rozdílně provedená. Viz náhled níže. S těmito kartami se v balíčcích můžeme shledat v poměru 1:8.

David Moravec & Jiří Trvaj Jiří Zelenka & Petr Bříza

Poslední insertním setem je tzv. Trio. Jak už název dává vytušit, na kartičkách jsou vyobrazeni hned tři hráči z jednotlivých týmů. Tentokráte je karta vykrojená a hráče najdeme jen na jedné straně. I tento insert byl vkládán ve stejném poměru jako Double, tj. 1:8.

Martin altrichter & Karel Soudek & Marek Uram

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 2,39 / Počet hlasů: 67] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 2319 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2022. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.